Glitter Tattoo

Glitter Tattoo

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas lisada oma lapse peole sära ja sädelust? Meil on Teile vastus - Glitter tattoo! Glitter tattoo on sädelev tätoveering, mis tehakse nahale ning see on laste seas üha populaarsemaks muutumas.

Mis on glitter tattoo? Glitter tattoo on lummav tätoveering, mis toob sära ja stiili igale lastepeole. Lapsed saavad valida üle kümnete erinevate šabloonide hulgast, et leida endale just see kõige lemmikum. See on suurepärane viis lastele end väljendada oma erilisel päeval.

Kuidas see toimib? Glitter tattoo tegemisel kasutame ainult kvaliteetseid ja nahasõbralikke tooteid. Šabloonid kaetakse spetsiaalse liimiga, mis seejärel kaetakse sädeleva pulbriga. Tulemuseks on imeline ja särav tätoveering, mis püsib nahal keskmiselt 7 päeva. Ei ole vaja muretseda pesemise pärast, sest tattoo on veekindel ning kulub maha järk-järgult.

Vali oma lemmikvärv! Meil on palju erinevaid värvitoone, nii et lapsed saavad täpselt sellise tattoo, nagu nad soovivad. Värvide arv pildil ei ole piiratud, nii et fantaasia on ainus piir!

Lihtne eemaldada! Kui te soovite oma glitter tattoo eemaldada, saate seda teha kiiresti ja lihtsalt. Kasutage selleks meigieemaldajat või alkoholi lahust, ja tattoo kaob mõne hetkega. Nii lihtne see ongi!

Kiire ja lõbus! Glitter tattoo valmistamine võtab vaid mõne minuti, mis muudab selle suurepäraseks alternatiiviks näomaalingutele. Kui aega on napilt, saate siiski lisada sära ja stiili oma peole.