KLIENTIDE ARVAMUSED

DJ/VJ/Animation

Korraldasin oma 45-dat sünnipäeva ja kindel soov oli, et DJ/VJ ei oleks lihtsalt keegi suvaline tüüp kuskil saali taganurgas puldi nuppe vajutamas vaid mõnevõrra täidaks artisti kohta ning pakuks veidi ka meelelahutust.

Seetõttu olin oma valikuga ülirahul, et DJ Enrique kutsusin - ta oligi täpselt õige mees neid erinevaid rolle täitma. Oli erinevat tausta- ja tantsumuusikat koos videopildiga ning lisaks ka animation tegevused- Enrique näitas erinevaid tantsusamme ette ja rahvas tegi kaasa. Kõiki neid tegevusi parajas koguses, liigselt detailidesse või igavatesse kordustesse minemata ning kõik aktsioonid vürsitatud hea ja lõbusa huumoriga. 

Lõunamaise välimusega aktiivne eestvedaja, kes suhtles kõigile arusaadavas inglise keeles, sekka ka eestikeelseid väljendid- tõmbas rahva vanuses 30-60a kohe kaasa ja sellega oli hoobilt pühitud tüüpiline eestlaslik tagasihoidlikkus. 

Nii et, julgen soovitada ja ilmselt kasutan Enrique abi ka tulevikus :)

Allan Mäe

___

Nagu AS Klaasimeisteris kombeks, jääb meil alati suvepäevade organisserimine viimasele minutile, nii ka 2014 suvel
Õnneks leidsime LatinoPartyMaker´i!
Lühikese ajaga leiti peopaik ja kõik sai imeväel organiseeritud. 
Kogu kamp sai segada kokteile ja keerutada sigareid, kätt proovida trummide ja kõristitega.
Õhtu lõpuks "keerutas plaati" DJ Enrique.
Tantsu jätkus hiliste öö.. või pigem varaste hommikutundideni.
Kaua kaua peale üritust, puhkepauside ajal, meenutati kui äge õhtu meil oli.
Eks pildid räägivad enda eest.
Suur suur aitäh korraldajatele

Raina Hanimägi Klaasimeister AS


Casa de Baile salsakool teeb Enriquega koostööd juba aastaid. Kasutame teda nii oma pidudel kui eriüritustel DJ ja VDJ´na ning ka tantsusamme õpetamas. Tema energia on lihtsalt suurepärane, ta suudab peo alati käima tõmmata, olgu seal vähe või palju rahvast.
Kindlasti Eesti elavaim DJ, kes suudab täita kogu ruumi - ise pille kaasa mängides, lauldes, tantsides või inimesi kaasates. Julgen soovitada!

Andre Põlm Casa de Baile


Pidu oli väga vinge ja sujus üle ootuste hästi. Eks muidugi tekitas minus alguses kõhklusi-kahtlusi see, kas keegi üldse kaasa tuleb.
Aga tulid! Ja Enrique sai imepäraselt hakkama meie naiskollektiiviga. Sest olgem ausad, enamus mehi eelistas ikkagi eemalt jälgida, mismoodi suur pikk tõmmu mees meie tüdrukuid tantsutab :)

Karin Sarapuu Cafe Werner


Meie reis Kuubale kujunes üle ootuste põnevaks ja seiklusrikkaks. Oleme äärmiselt rahul originaalse ja paindliku reisilahendusega, mis näitas Kuuba elu nii väliselt kui ka sisuliselt - peremajutus ja kohalike elanike kodukülastused maalivad tõeliselt värvika pildi sellest Kariibimere pärlist, mille süda tuksub endiselt sotsialismirütmis.

Lisaks muidugi veel ideaalsed paradiisirannad, kaunis loodus ning lõppematult salsat, rummi ja sigareid. Fantastiline!
Kogu südamest soovime tänada giid Enrique' t, kes meid just nende kõige põnevamate seiklustega kostitas ja salsapisikuga nakatas. Armastame Kuubat ja tahame sinna kindlasti veel tagasi minna.

Ain ja Eve, Andres ja Helle

-

VDJ Enrique küttis rahva nii kuumaks, et tantsisid isegi need, kes tavaliselt ei tantsi. Tundus, et me meeldisime DJ-le ka, sest ta mängis kella 4ni hommikul