DJ Töötuba

DJ Töötuba

Iga lapse unistus: Tutvustame "Latinopartymakeri Laste DJ töötuba - Lase Rütm Valla!"

Tähistage oma lapse sünnipäeva või mõnda erilist sündmust ainulaadse ja unustamatu kogemusega. Meie DJ töötuba on ideaalne valik lastele, kes soovivad avastada muusika, rütmi ja loovuse maailma.
Meie töötoa läbiviija on  DJ Enrique Kuubalt.

Aastatepikkuse kogemusega DJ/VJ Enrique on tuntud ühe Euroopa ühe parima Latino DJ-na. Tema rütmid on sütitanud tantsupõrandaid festivalidel ja klubiüritustel üle kogu Euroopa. Nüüd on ta valmis jagama oma ekspertiisi noorima põlvkonnaga.Laste DJ töötoa ajal saavad lapsed võimaluse astuda esimesed sammud DJ-na. DJ Enrique juhendamisel õpivad nad lugude miximise kunsti, mängida oma lemmiklugusid ning kasutada helieffekte.  See on kaasahaarav kogemus, mis sütitab nende kirge muusika ja esinemise vastu.

Töötoa lõpus saab iga osaleja diplomi, mis tõendab nende äsjaavastatud DJ oskusi. See on suurepärane viis nende enesekindluse tõstmiseks ja nende saavutuste näitamiseks perele ja sõpradele.

Kas see on sünnipäeva pidu või mõni muu eriline sündmus, siis Latinopartymakeri Laste DJ töötuba garanteerib lõputut lõbu, naeru ja muusikalisi imesid. Lubage oma lapsel olla peo staar ja luua mälestusi, mis kestavad terve elu.

Ärge jätke kasutamata seda uskumatut võimalust lasta oma pisikesel avastada DJ iseendas! Võtke meiega täna ühendust, et broneerida koht linna kuumimas DJ töötoas.